DK
Kontakt
KTK
Om KTK
Nyheder
Betingelser
Organisation
Bestyrelsen
Vedtægter
GF-Referater
Privatlivspolitik
HOLDTILMELDING
Klippekort
Ugeplan
Info til nye medlemmer
Events
Kalender
Konkurrencekalender 2023
Lukkedage
Kalender
Viden om
Dobbelt minitrampolin (DMT)
Havetrampolin
Jumping Fitness
Konkurrenceregler
Klubtræf
info
Trænere
Bliv træner
KTK Springcenter
Åben skole/dagtilbud
CSR-aktiviteter
Galleri
Shop
Søg
Ukendt brugernavn/password
*
*
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
Info
Klik venligst her for at læse hele beskrivelsen
Begynder 6-11 år
| 1280
Tid/Sted
Torsdag
17:00-18:00
Grøndal Multicenter, hal E, Grøndal Centret, hal E
Træner
:
Daniella Holm
/
Sirius William Voss
/
Betalingsplan
pr. md.
Kort beskrivelse
Pris
305
kr.
Tilmeld
Begynder 6-11 år
| 2415
Tid/Sted
Fredag
17:00-18:00
Grøndal Multicenter, hal E, Grøndal Centret, hal E
Træner
:
Kateryna Pasechnyk
/
Paul Matembele
/
Betalingsplan
pr. md.
Kort beskrivelse
Pris
305
kr.
Tilmeld
Begynder 6-11 år
| 1393
Tid/Sted
Lørdag
09:00-10:00
Grøndal Multicenter, hal E, Grøndal Centret, hal E
Træner
:
Alina Paskal
/
Betalingsplan
pr. md.
Kort beskrivelse
This class is in english/ukranian
Pris
305
kr.
Tilmeld
Esport-centret i GMC/esport
Grøndal Centret, hal K/Grøndal Centret, hal K
Grøndal Multicenter/Holdsal 2
Grøndal Multicenter, hal E/Grøndal Centret, hal E
Torsdag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
9.00
9.15
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
beg6 1280
17.15
305.-
17.30
17.45
Fredag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
9.00
9.15
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
beg6 2415
17.15
305.-
17.30
17.45
Lørdag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
9.00
beg6 1393
9.15
305.-
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
Hafnia-hallen/Mødelokalerne 1 sal
Lille holdsal i La Fit/Lille holdsal
Lundehusskolen/Gymnastiksalen
Rødovre Hallen, hal 4/Rødovre Hallen, hal 4
Sjælør Fritidscenter/Sjælør Fritidscenter
Sundby Idrætspark, hal 1/Sundby Idrætspark, hal 1
Tagensbo Skole/Multihallen
Tinderhøj Skole/Tumlesalen
Vallensbæk Idrætscenter/Vallensbæk Idrætscenter
Virtual Cycling i GMC/Virtual Cycling
DK
Nyheder
Events
Facebook
Kommer snart
Vore samarbejdspartnere